Објавени: мај 05 2020 07:47

INDUSTRISKI MASINI I ALATI

Објавени: мај 05 07:47
Прегледи: 7
Се продаваат индустриски машини и алати

Цена по договор

Контакт

Лице за контакт: Ангел
Моб: 072 306 111

( Цена по договор )
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
7
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38972306111
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации