Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Horizontalen bansek

Се продава од: Dimitar Stamboliski 14 фев. 17:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Хоризонтален бансек за разбичување на елементи
-ОДЛИЧНА СОСТОЈБА
-ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ (во зависност од димензиите од 1м3/час до 3м3/час )
-најпогоден за производители на палети, елементи за палети, гајби итн.
Договор на лице место за цена.
Dimitar Stamboliski
072269886
Leaflet
Кон почеток