Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masini za proizvodstvo na paleti

Се продава од: Simo Stojanovski 22 дек. 14:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam masini za proizvodstvo na drveni paleti
- Banzik BU-801, 4 broja
- Kratilica -2 broja
- Cirkular - 1 broj
-Diht masina - 1 broj
Simo Stojanovski
Leaflet
Кон почеток