Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MASINI ZA TOALETNA HARTIJA

1 600 ЕУР

1 800 ЕУР

Се продава од: ГОРАН 26 дек. 19:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
СЕ ПРОДАВА МАШИНА ЗА ИЗРАБОТКА НА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА ЗАЕДНО СО БАНЗИК ЗА СЕЧЕЊЕ НА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА. МАШИНИТЕ СЕ СО ТРОФАЗНИ МОТОРИ И СЕ ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА. СИТЕ РЕПРОМАТЕРИЈАЛИ СЕ КУПУВААТ ОД МАКЕДОНИЈА. ПОЧНЕТЕ СОПСТВЕН БИЗНИС СО МАЛКУ ПАРИ. МОЖЕ И ЗАМЕНА ЗА КОЛА КАРАВАН, ЛАДА НИВА ИЛИ ЏИП УАЗ ГАЗИКА
ГОРАН
075301081
Leaflet
Кон почеток