Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za proizvodsto na ovoshni sokovi

Се продава од: adhurim 15 ноем. 10:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIA . CE me CERTIFIKIM EUROPIAN ( perbehet nga : copetuesi, presa, pasterizatori) shiten edhe dublikator (6cop) , pasqyrke , makineri per heqjen e berthames se qershise dhe kumbulles, depozite solari 8t, brucator solari, tavolina pune(2cop) , autokalve dhe vinc autoklave, depozita 2.2t . vendodhja: peshkopi.
Leaflet
Кон почеток