Објавени: јул. 06 2022 09:30

CNC Plazma masina

ЕУР

Објавени: јул. 06 09:30
Прегледи: 443
Se prodava nova cnc plasma mashina so rabotna povrsina 3000 x 1500 mm.
Plazmata e so jacina 130A i sece limovi do 20mm.
Masinata e nase proizvodstvo.
So masinata doagja i:
- softver za rabota,
- obuka za koristenje na softverot, kako i za samata masina
- montaza
- besplatni crtezi od razlicni vidovi na ogradi, spremni za obrabotka
- 80 dizni za secenje na razni debelini na limovi
- 80 elektrodi
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
443
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077765270
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации