Објавени: апр. 30 2022 10:47

Linija za proizvodstvo na stiropol

Објавени: апр. 30 10:47
Прегледи: 230
prodavame Linija za proizvodstvo na stiropol (Polistajrol ili EPS). Linijata e Nova i se sostoi od nekolku masini koj repromaterialot go transformirat vo steropol blok koj posle se sece na razlicni debelini.
Iamae i drugi masina za obrabotka na stiropol taka da nekoj sto e zainteresiran za nov Binis moze da mu ponudime i drugi masini kako sto se cnc sekaci za obrabotka na stiropol vo 2i 3D forma.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации