Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IZNAJMUVANJE NA INDUSTRISKA OPREMA ZA PERALNI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 16 ноем. 09:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
PROFESIONALEN INDUKCISKI SPORET PLOTNA 1 200 EUR
PROFESIONALNA MASINA ZA PERENJE 0 MKD
PERALNA ZA FARBANJE TEKSTIL 2 800 EUR
Profesionalna masina za perenje / peralna 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Изнајмување на индустриска опрема за машини за перење, сушење и пеглање.

Капацитети - 7, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 24, 30, 45 килограми

* Минимум договор на определено време
* Пакети со комплетна и половична гаранција
* Монтирање на машини без претходни уплати
* Без скриени трошкови

Контакт информации за вашите потреби:

071 377 877
[email protected]
АЛМА БП ДООЕЛ
Кавадарци
www.alma-bp.mk

TAG - peralna peralni masina za perenje masina za susenje susara susalna profesionalna oprema industriska masina servis industriski masina valjak pegla parea struja oprema restoran hotel bolnica oprema makinë larëse, tharëse, lavanderi, profesionale, industriale

АЛМА-БП Дооел Кавадарци
АЛМА-БП се занимава со големо продажба на професионални перални, сушари, ваљаци и угостителска опрема. www.alma-bp.mk
Посетете ја нашата продавница
Шишка 16 Кавадарци Прикажи на мапата
071377877
https://www.alma-bp.mk
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
071377877


WhatsApp:
071377877
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
Profesionalna masina za casi  sadovi 0 MKD
Profesionalna masina za perenje - Electrolux 0 MKD
PROFESIONALEN GREJAC NA HRANA 450 EUR
LEDOMATI SCOTSMAN - 24, 40 i 75 kg 0 MKD
Кон почеток