Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PERALNA ZA FARBANJE TEKSTIL

2 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 09 јан. 17:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Се продава професионална перална за фарбање текстил со редуктор 18 килограми.

Комплетно репарирана.

Инфо

071377877
[email protected]
www.alma-bp.mk
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
АЛМА-БП се занимава со големо продажба на професионални перални, сушари, ваљаци и угостителска опрема. www.alma-bp.mk
Посетете ја нашата продавница
Шишка 16 Кавадарци Прикажи на мапата
071377877
https://www.alma-bp.mk
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
078391688 , 071920626 , 071377877
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
Profesionalna masina za perenje peralna 0 EUR
Profesionalna pegla astalski stol 0 MKD
PROFESIONALNA MASINA ZA PERENJE SADOVI 0 EUR
KONVEKTOMAT Pecka za restorani MKN GERMANY 0 MKD
Кон почеток