Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Profesionalna / Industriska masina za perenje

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 06 апр. 15:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
LEDOMAT SCOTSMAN 160 kg 0 MKD
Profesionalna masina za casi  sadovi 0 MKD
NOVI Profesionalni masini za sadovi i casi - SMEG 0 MKD
LEDOMATI 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Се продава професионална машина за перење IPSO HC100

* 10 килограми
* Висока центрифуга - 1000 вртежи
* Електрично греење - 12 киловати
* Компјутерско бирање програми
* Г фактор - 400
* Голем отвор на врата

Имаме 15 машини од овој модел на лагер.

Имаме и други машини за перење, сушење и пеглање.
Цена по договор.

Контакт
071 377 877
АЛМА БП ДООЕЛ
Кавадарци
TAG - peralna peralni masina za perenje masina za susenje susara susalna profesionalna oprema industriska masina servis industriski masina valjak pegla parea struja oprema restoran hotel bolnica oprema makinë larëse, tharëse, lavanderi, profesionale, industriale
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
АЛМА-БП се занимава со големо продажба на професионални перални, сушари, ваљаци и угостителска опрема. www.alma-bp.mk
Посетете ја нашата продавница
Шишка 16 Кавадарци Прикажи на мапата
071377877
https://www.alma-bp.mk
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
071377877

WhatsApp:
071377877
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
Profesionalen sporet na plin 0 EUR
KONVEKTOMAT PECKA NA PAREA DUVALKA LAINOX 4 350 EUR
Profesionalni Peralni Susalni i Valjaci 0 MKD
Profesionalni masini za perenje peralna 0 MKD
Кон почеток