Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Profesionalna masina za susenje / susara

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 12 јун. 10:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
INDUSTRISKA MASINA ZA PERENJE PERALNA 0 MKD
Profesionalen sporet na plin 0 EUR
PROFESIONALNA MASINA ZA PERENJE 0 MKD
PROFESIONALNA PERALNA MASINA ZA PERENJE 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
За продажба:

Професионална машина за сушење MIELE PT8303 SL EL

- 15 кг
- Електрично греење - 13/15 KW
- Најнов модел - 2016 година
- Програми со компјутерско бирање (сензор за влажност - 10/20/25%)
- Произведена во Германија
- Извршен комплетен сервис
- 3 машини од овој модел на лагер
- Гаранција

Машината може да се користи за хотели, ресторани, перални, болници.

После гарантен период обезбеден сервис 24/7 и оригинални резервни делови.
Имаме преку 350 машини на лагер за перење, сушење, пеглање и хемиски машини.

За секоја информација контактирајте не:
071 377 877
[email protected]
АЛМА БП ДООЕЛ
Индустриска бб, Кавадарци
www.alma-bp.mk


TAG - peralna peralni masina za perenje masina za susenje susara susalna profesionalna oprema industriska masina servis industriski masina valjak pegla parea struja oprema restoran hotel bolnica oprema makinë larëse, tharëse, lavanderi, profesionale, industriale
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
АЛМА-БП се занимава со големо продажба на професионални перални, сушари, ваљаци и угостителска опрема. www.alma-bp.mk
Посетете ја нашата продавница
Шишка 16 Кавадарци Прикажи на мапата
071377877
https://www.alma-bp.mk
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
071377877

WhatsApp:
071377877
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
PROFESIONALNA OPREMA ZA KUJNI 0 MKD
NOV PROFESIONALEN FRIZIDER ZA ODRZUVANJE I ZAMRZNUVANJE 0 MKD
Profesionalna masina za sadovi 2 000 EUR
INDUSTRISKA MASINA ZA SUSENJE 0 MKD
Кон почеток