Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Masini za kantiranje made in Taiwan

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: FAGUS EKSPORT Вчера 13:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кичево
Uvoz i prodazba na industriski masini za kantiranje so vrven kvalitet . Povelete vo nasiot izlozben salon licno da se uverite vo toa. Moznost i za prodazba na kredit so dosta prifatlivi uslovi. Povekje informacii na 070 382 381
FAGUS EKSPORT
070382381
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации