Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Industriski tekstilni masini

Се продава од: Светлана 22 ноем. 15:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат 20 индустриски текстилни машини JUKI и TYPIKAL со автоматско сечење на конец, користени 10 години (можност за поеднична продажба). Цена по договор.
Светлана
070/354-803
Leaflet
Кон почеток