Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kada pasterizator

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Ting - Inoks Dooel 13 јан. 14:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Ting - Inoks Dooel

10 Огласи во продавницата

Pecenjara za piper 0 ЕУР
Fermentatori za crveno i belo vino 0 ЕУР
Uslugi od zavaruvanje Ting Inoks 0 МКД
Homogenizator 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Када пастеризатор

1000x1000x1000mm
2000x1000x1000
Корпи за полнење на наполнети тегли
920x920x850mm
Ting - Inoks Dooel
ТИНГ Дооел е една од првите фирми во РМ за производство на опрема за прехрана, земјоделие, хемија... со што допринесува во развојот на целокупната економија преку потенцирање на домашниот пазар (домашно произведена опрема а не увозна зависност).
Посетете ја нашата продавница
Ул. 566 бр.17 Прикажи на мапата
+ 389 33 297 257
http://ting.com.mk/
Ting - Inoks Dooel
+ 389 33 297 257
Leaflet

Ting - Inoks Dooel

10 Огласи во продавницата
Odrzuvaci 0 ЕУР
Pecenjara za piper 0 ЕУР
Uslugi od zavaruvanje Ting Inoks 0 МКД
Horizontalen mesac 0 ЕУР
Кон почеток