Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za polnenje pijaloci vo sisinja

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Гео-Аква ДМТ Скопје: 16 септ. 21:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Комплетна автоматска линија за полнење на 0.33, 0.5, 1, 1.5, 2 литарски шишиња со безалкохолни и алкохолни пијалоци, газирани и негазирани. Вклучени и 2 дувалки за дување на ПВЦ шишиња, датумарка, етикетирка и пакирка.
Цена по договор.
Гео-Аква ДМТ Скопје:
+389 78 201020
Leaflet
Кон почеток