Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PROFESIONALEN ALAT OD ITALIJA

0 ЕУР

Се продава од: Darko Вчера 17:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
СЕ ПРОДАВА НОВ ПРОФЕСИОНАЛЕН АЛАТ ОД РЕНОМИРАНАТА ИТАЛИЈАНСКА ФИРМА ,,IMER'':
- Бесшумна бетонска мешалка со каиш и со хидрауличен волан;
- Електрична дигалка (висина 30 м, носивост 150 кг);
- Машина за прашкасти материјали (лепак, абриб, итн.);

070 620 359
Дарко.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации