Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Oprema

0 ЕУР

Се продава од: Oprema 09 дек. 16:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Mikser ------ 600e
Friteza golem ------ 550e
Frizider golem ------ 200e
Vetrina ------ 320e
Frizider sank ------ 600e
Dlaboko ------ 80e
Masi beli ------ 1br x 70e
Masi crni ------ 1br x 80e
Lusteri bel/crn ------ 1br x 67e
Kafemat ------ 120e
Sank za kafic ------ 300e

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации