Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

stolarska masina

2 000 ЕУР

Се продава од: MILAN 16 септ. 07:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
stolarska masina kombinirana so 5 operasii
masinata e so 3 motori abrikter 32cm masinata e vo odlicna sostojba i e malku koristena
cena po dogovor
tel za info 047203284 mlan
Leaflet
Кон почеток