Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alati i repro materijali za CNC masini i krojaci

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Gomatic 14 јан. 10:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
Нудиме нови професионални алати за машинска изработка на мебел и обработка на дрво.
Дијамантски алати и карбидни алати.
Германски квалитет и високи перфоманси
Фрези, глодала, дупчалки, пили, држачи за алати, чаури.

Нудиме можност за праќање по брза пошта.


Може да не побарате на +38975858163
или на +38975433067
[email protected]
----------------------------------------------------------------
Вршиме продажба на алати и резервни делови
Нудиме рачни Кројачи, Компјутерски Кројачи Кантерки, CNC и други машини.
Повелете во нашите простории во индустриска зона Добрашане, Куманово или на нашиот веб портал www.Gomatic.com.mk.
Gomatic
Гоматик е компанија која произведува и поправа машини за дрво и дрвени панели. Имаме избор на нови и половни Кантерки, Кројачи, мали рачни кројачи и други машини за обработка на дрво. Исто така вршиме ретрофит на стари машини, замена на стар управувачки софтвер и дотрајана електрика со нова.
Посетете ја нашата продавница
Индустриска зона Добрашане Прикажи на мапата
+38975 433 067 +38975 858 163
https://gomatic.com.mk/
Leaflet

Gomatic

3 Огласи во продавницата
Novi krojaci so lizgacka masa za plocest materijal 0 EUR
Kruzna, racna kantiracka 0 EUR
Кон почеток