Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DREBONG ZA LUSTENJE DRVO DREBONG ZA DRVO

5 000 ЕУР

Се продава од: EURO NUJORK 30 окт. 18:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
ITALIJANSKA MASINA ZA OBRABOTKA NA DRVO / LUPENJE

CENA VO ITALIJA 12.000
EURO NUJORK
070266655
Кон почеток