Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MASINI ZA PROIZVODSTVO NA SOBNI VRATI

0 МКД

Се продава од: Blagoja 03 окт. 15:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Se prodavaat masini :
Slajferica - 8000 EUR.
Presa - 6000 EUR.
Cetvorostrana Blanjalica - 3000 EUR.
KUPER za spojuvanje na furnir - 8000 EUR.
Tel. 070/211-076 Blagoja.
Blagoja
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации