Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SUMSKI TRAKTOR I DREBONG LUSTARICA ZA DRVA

Се продава од: EURO NUJORK Вчера 11:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
НАЈПОВОЛНА ЦЕНА НА ИНДУСТРИСКИ МАШИНИ ДОБРО СОЧУВАНИ ОД ФАБРИКА КОЈА Е ЗАТВОРЕНА
ТРАКТОР ИНТЕРНАЦИОНАЛ УВЕЗЕН ОД ТУРЦИЈА
И ИТАЛИЈАНСКИ ДРЕБОНГ ЦЕНА
ТРАКТОР 8.000 ЕВРА (СО ПРОСТОР ЗА НАМАЛУВАЊЕ)
ЛУШТАЛИЦА СО ЛИНИЈА ЗА ИЗРАБОТКА НА СТАПЧИЊА ЗА СЛАДОЛЕД - 13.000 ЕВРА
Кон почеток