Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Masina za gletuvanje PFT SWING

2 650 ЕУР

Се продава од: Lazar 01 авг. 10:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Се продава машина за глетување PFT SWING III во одлична состојба и малку користена, со сите фабрички елементи (цревo, компресор...)
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации