Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fritezi

Се продава од: Милчо 06 јан. 21:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам 2 фритези 20 литарски, производство Кончар, одговараат на ХАСАП систем.

Цена по договор.
Милчо
078/450-522
Leaflet
Кон почеток