Објавени: септ. 22 2022 12:19

Linija za proizvodstvo na medicinski potrosen materijal

Објавени: септ. 22 12:19
Прегледи: 1210
Се продава, технолошки заокружена линија за производство на медицински завои и други производи:

Опремата се состои од две рамноплетачки машини и една машина за намотување, произведени во Италија. Машините се користени одреден број години, но се редовно сервисирани и технички одржувани.

Комплетната линија е во одлична производна кондиција, целосно функционална и може веднаш да се користи.

Опремата може да се види секој работен ден, со претходно закажување, во термин од 09.00 - 17.00 часот.


Дополнителни иформации на телефон: 071/261-223
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации