Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Masina za proizvodstvo i secenje mermer

0 МКД

Се продава од: Ines Jusufoska 25 ноем. 20:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Се продаваат машини за сечење мермер и гранит, пантограф и полирка-лактарица.
Цена по договор.
Ines Jusufoska
 
070212083
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации