Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nova oprema za pravenje grisini

0 ЕУР

Се продава од: Nikola 28 ноем. 16:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Se prodava nova oprema (masina i friteza) za pravenje integralni grisini.
Povekje info na tel 072232000
Leaflet
Кон почеток