Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nova oprema za proizvodstvo na integralni grisini

Се продава од: Nikola 01 авг. 20:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Se prodava nova komplet oprema (masina i friteza) za proizvodstvo na grisini.
Za povekje info na tel 072232000 i viber 075232000
Leaflet
Кон почеток