Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Oprema za pekara i slatkara itno

0 ЕУР

Се продава од: Aydin 25 ноем. 14:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Friteza Remta (nova)
Vertikalni vitrini za slatki
Frizider za odrzavanje peciva so dve vrati
Frizider Kayalar za odrzavanje pecivaAydin
 
076288556
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации