Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kanterica Holzher

4 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Чавле-1950 ДООЕЛ ПРИЛЕП 31 јул. 18:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Чавле-1950 ДООЕЛ ПРИЛЕП
075351350
Кон почеток