Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ofset Masina

5 000 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 05 јан. 14:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Se prodava dvobojna B3 format ofset masina SAKURAI OLIVER 252...Masinata e vo dobra sostojba i moze da se vidi vo sekoe vreme.
Aleksandar
078577053
Leaflet
Кон почеток