Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Elektroprespan i kak zica

0 МКД

Се продава од: Goce 04 окт. 20:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Elektro prespan:
debelina 0,5mm-30kg 1,00-14kg 1.45-97kg 1,65-264kg 2,00-60kg 3,00-17kg, dvostranokasiran prespan 0,3-30kg i 0,15-8kg i drugi dimenzii

Lak zica:
dimenzii 1,4-40kg 1,45-40kg 1,12-40kg 1,15-80kg 1,05-60kg 1,32-100kg 1,3-80kg 1,25-100kg 1,2-40kg 2,00-40kg 0,15-35ktg 0,9-60kg 1,5-30kg 1,55-25kg i drugi dimenzii
Goce
 
070624924
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации