Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cetvoro valci za rolovanje lim i racna presa

12 000 ЕУР

Се продава од: Risto 06 јан. 16:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
masinata e vo odlicna sostojba i e vo rabotna sostojba moze da se vidi i proba sekoj den od 08-17 h. i racnata presa (makaza) e vo rabotna funkcija.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации