Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Oprema za mala mlekara itno

0 МКД

Се продава од: Јане Филипов 17 септ. 22:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Опрема од мала млекара се продава под хитно многу поволно . Мора да оде прилика која не се испушта!!! Се продава се комплет или посебно - комора за ладење до -4 ,4/2.5/3.втора за -4 2/2.5/3 и трета топла комора 2/2/2 коморите се секоја со посебни зидови и сите можат да се спојат во една голема комора , котласт пастеризатор од 750 литра од Пим-Хасково (сиреноизготвител специјален за кашкавал) , вакумска пумпа за млеко , вакумерка двострана и калапи за кашкавал пластични и росфајтни . Повелете да ги погледнете и да се договориме за продажба секаков договор е можен!!!!
Јане Филипов
079203021. 078302902
Leaflet
Кон почеток