Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pasterizator za mleko itno

3 000 ЕУР

Се продава од: Јане филипов 16 септ. 21:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Итно се продава котласт пастеризатор за млеко -сиреноизготвител од Пим Хасково 800 литри користен во одлична состојба со линија за греење на вода на струја од затворен тип. Цената е фиксна 3000 евра нови од истиот производител и тип се 12000 евра шанса која не се испишта и важи само еден месец бизнисмени не чекајте. Со него ви нудам и вакумска пумпа од росфајт трофазна за млеко за само 500 евра нова е 2500 евра. Можност еднаш во животот. Повелете контактирајте ме и дојдете да се договориме !!!
Јане филипов
078 302 902
Leaflet
Кон почеток