Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kompletna linija za proizvodstvo na drveni gajbi

25 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ММ Софт дооел - Техномакс 30 ноем. 14:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ММ Софт дооел - Техномакс
Servis za Vasiot Laptop 200 МКД
Servisiranje na mobilni - laptopi - tableti 0 ЕУР
Zamena na konektor za napojuvanje na laptop 0 МКД
Promena na ekrani na laptop 2 500 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Ресен
Се продава комплетна линија за производство на дрвени гајби со сите потребни машини, компресор, резервни делови и останата пропратна опрема. Сите машини се во исправна состојба и многу малку користени. Две машини се комплетно репарирани со дигитални контроли а една е нова. Во комплетот добивате и нов компресор - сеуште под гаранција.
ММ Софт дооел - Техномакс
Продавница за Компјутерска опрема, потрошни материјали,резервни делови; Сервис за компјутери, лаптопи, печатари; Опрема за видео надзор, Аларми
Посетете ја нашата продавница
29-ти Ноември 148 Ресен Прикажи на мапата
047455-510
https://www.mmsoft.mk
ММ Софт дооел - Техномакс
 
075261716
Leaflet
ММ Софт дооел - Техномакс
Dukan vo Resen 0 ЕУР
Promena na ekrani na laptop 2 500 МКД
Zamena na konektor za napojuvanje na laptop 0 МКД
Servis za Vasiot Laptop 200 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации