Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tunelska pecka za pecurki

5 000 ЕУР

Се продава од: Горан 08 мар. 20:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава тунелска печка за печење пиперки, модри патлиџани, домати и др.

Печката е 9м долга и работи со ланец со шилци.
Загревањето на печката е на пелети со работна температура од 600 степени целзиусови.
Температурата на печење може да се подесува по потреба.
Погонот е на електро мотор со варијатор и може да се прилагодува брзината на печење.

Иновирана технологија многу по економична од печки на струја.
Производите кои се печат имаат пријатна арома на дрво за разлика од тие што се печат на плин.


Горан
0038978212388
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации