Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bansek Holzstar HBS 400

89 090 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 27 апр. 14:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

41 Огласи во продавницата

Kompresor Aircraft AirBoy 186 OF E 8 620 MKD
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 210 E 10 540 MKD
Protocna brusilica Holzstar ZSM 405 60 580 MKD
Holtzkraft Crevo 80mm 810 MKD
Дијаметар на погонско тркало 426 mm
Макс. ширина на сечење со стопер 266 mm
Макс. ширина на сечење без стопер 416 mm
Максимална висина на сечење 305 mm
Брзина на сечење 460 /980 m/min
Должина на лисната пила 3378 mm
Големина на работна маса 530 x 480 mm
Моќност на мотор 1500 W
Електрично поврзување 230 V / 50 Hz
Отвор за отпрашување 120 mm
Тежина 135 kg
Димензии на машина 765 x 520 x 1750 mm
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252

Линк од производителот на машината

Yugoimpex

Yugoimpex

41 Огласи во продавницата
Brusilica Holzstar BTS 150 12 450 MKD
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 210 E 10 540 MKD
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 255 E 16 310 MKD
Bansek Holzstar HBS 261-2 23 930 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации