Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Brusilica Holzstar OSS 100

10 480 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 25 фев. 12:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата

Univerzalen krojac Holzstar TKS 315 E 22 430 MKD
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 255 E 15 810 MKD
Bansek Holzstar HBS 261-2 23 250 MKD
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 305 19 530 MKD
Должина на работна маса 370 mm -
Ширина на работна маса 295 mm -
Дијаметар на шмиргли 13, 19, 26, 38, 51, 76 mm -
Дијаметар на осовина 12.7 mm -
Осцилации на шмиргла 16 mm -
Моќност на мотор 450 W -
Напојување 230V -
Отвор за отпрашување 38 mm -
Должина на машина 390 mm -
Ширина на машина 330 mm -
Висина на машина 450 mm -
Тежина 14 kg -
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252
Yugoimpex
+38922650252
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата
Holtzkraft Crevo 200mm 2 771 MKD
Univerzalna rabotna masa Holzkraft UWT 3200 11 900 MKD
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 210 E 10 230 MKD
 Kompresor Aircraft AIRBOY SILENCE 50 PRO 48 150 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации