Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cirkular so rabotna masa Holzstar FKS 350-1300

91 200 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 21 дек. 11:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата

Brusilica Holzstar KSO 790 46 670 МКД
Bansek Holzstar HBS 231-1 14 570 МКД
Kompresor Aircraft AIRBOY SILENCE 40 PRO 15 390 МКД
Brusilica Holzstar KSO 750 60 570 МКД
Должина на сечење 1250 mm

Дијаметар на пила 254 mm

Максимална висина на сечење 90 ° / 45 ° 80/40 mm

Ширина на сечење до странична винкла 610 mm

Ширина на сечење со стопер 845 mm

Наклон на пила 90 - 45 °

Димензии на лизгач 600 x 460 mm

Димензии на работна маса 650 x 350 mm

Висина на работна маса 835 mm

Број на вртежи на пила 4000 min⁻¹

Моќност на мотор 1.5 kW

Електрично поврзување 400V / 50 Hz

Отвор за отпрашување 30 mm / 100 mm

Тежина 142 kg

Димензии на машина 1320 x 1730 x 1030 mm
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252

Линк до страната на производителот

Yugoimpex
+38922650252
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата
Manuelna kanterica set Holzkraft KAG 4 SET 98 890 МКД
Bansek Holzstar HBS 251 20 630 МКД
Holtzkraft Crevo 200mm 2 771 МКД
Brusilica Holzstar KSO 790 46 670 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации