Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cirkular so rabotna tabla Holzstar TKS 250 SC

141 070 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 21 дек. 11:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата

Freza Holzstar TF 200 SE 179 180 МКД
Brusilica Holzstar KSO 790 46 670 МКД
 Kompresor Aircraft AIRBOY SILENCE 50 PRO 48 150 МКД
Strug- Drebong Holzstar DB 450 18 830 МКД
Максимална ширина на сечење со граничник 900 mm
Наклон на пила 90 - 45 °
Максимална висина на сечење 90° 42 mm
Максимална висина на сечење 45° 80 mm
Дијаметар на пила 254 mm
Брзина на пилата 4000 min¯¹

Должина на машината 950 mm
Ширина/Длабочина на машината 760 mm
Висина 1030 mm
Тежина 190 kg

Отвор за отпрашување 100 mm

Должина на работна маса 800 mm
Ширина на работна маса 348 mm
Висина на работна маса 895 mm
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252

Линк до производителот

Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата
Bansek Holzstar HBS 251 20 630 МКД
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 305 19 530 МКД
Bansek Holzstar HBS 261-2 23 250 МКД
Abrihter Diht Holzstar ADH 305 43 590 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации