Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Freza Holzstar TF 200 SE

179 180 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 26 фев. 11:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата

Univerzalna rabotna masa Holzkraft UWT 3200 11 900 МКД
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 255 E 15 150 МКД
Kompresor Aircraft AIRBOY 206 OF E 8 600 МКД
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 305 19 530 МКД
Димензии на лизгач 1000 x 240 mm
Висина на осовина 100 mm
Максимален дијаметар на алат 180 mm
Дијаметар на осовина 30 mm
Брзини на ротација 1800/3000/6000/9000 min-1
Отвор за отпрашување 100 mm
Работна висина на машината 900 mm
Моќност на мотор 2.8 kW
Електрично поврзување 400V
Тежина 218 kg
Димензии на машината 1000 x 850 x 1200 mm
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252

Линк до производителот на машината

Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата
Freza Holzstar TF 170 56 730 МКД
Strug- Drebong Holzstar DB 450 18 830 МКД
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 210 E 10 230 МКД
Cirkular so rabotna masa Holzstar FKS 350-1300 91 200 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации