Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Holtzkraft Crevo 120mm

1 190 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 28 јан. 11:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата

Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 210 E 9 830 МКД
Strug- Drebong Holzstar DB 450 18 830 МКД
Kompresor Aircraft AIRBOY 261 E 16 630 МКД
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 255 E 15 150 МКД
Транспарентно црево со метална сипрала.

Земја на потекло: Германија

Дебелина на црево 120mm
Дебелина на раб 0.4mm
Радиус на виткање 85mm
Макс. Притисок на работа 0.2 bar
Макс. Вакум 0.07 bar
Тежина 0.6 kg/m

Цена 1190Ден./м
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата
Brusilica Holzstar BTS 150 12 260 МКД
Cirkular so rabotna tabla Holzstar TKS 250 SC 141 070 МКД
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 305 17 900 МКД
Abrihter Diht Holzstar ADH 200 24 460 МКД
Кон почеток