Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Holtzkraft Crevo 200mm

2 771 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 04 мар. 09:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

41 Огласи во продавницата

Protocna brusilica Holzstar ZSM 405 60 580 MKD
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 210 E 10 540 MKD
Kompresor Aircraft AIRBOY KITT 90 30 230 MKD
Bansek Holzstar HBS 261-2 23 930 MKD
Транспарентно црево со метална сипрала.

Земја на потекло: Германија

Дебелина на црево 200mm
Дебелина на раб 0.4mm
Радиус на виткање 140mm
Макс. Притисок на работа 0.05 Bar
Макс. Вакум 0.03 Bar
Тежина 0.99 kg/m

Цена 2220Ден./м
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252
Yugoimpex

Yugoimpex

41 Огласи во продавницата
Holtzkraft Crevo 80mm 810 MKD
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 255 E 16 310 MKD
Brusilica Holzstar OBSS 100 15 880 MKD
Cirkular so rabotna masa Holzstar FKS 315 156 240 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации