Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masini za proizvodstvo na crni kesi

0 МКД

Се продава од: Samir 24 окт. 16:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Машини за продизводство на црни вреќи, црни кеси, црна фолија за земјоделство.
Цената на машините е многу добра, сепак ке се одреди по договор.
Leaflet
Кон почеток