Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MASINI ZA BRAVARIJA

4 500 ЕУР

Се продава од: Tehplast 09 мар. 07:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Nudime razni novi masini za bravarija.
Masinite se od Tursko proizvodstvo.

Za ceni i detalna informacija javete se na Turskiot broj +90 543 504 33 27 preku viber ili na 077 897 468.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации