Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Strug Drebong Hozlstar DB 1100

55 552 МКД

63 580 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 05 мар. 14:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата

Bansek Holzstar HBS 400 86 490 MKD
Aspirator Holzstar  SAA 2003 23 260 MKD
Cirkular so rabotna masa Holzstar FKS 350-1300 91 200 MKD
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 210 E 10 230 MKD
Максимален дијаметар на обработка 358 mm
Висина до центар на навојно вретено 179 mm
bed height 179 mm
Максимална должина на обработка 1100 mm
Навој на вретеното M 33 x 3,5
Брзина на ротација 500 - 2000 1min-1
Брзина на вртење Променлива,10 Брзини
Моќност на мотор 750 W
Електрично поврзување 230 V / 50 Hz
Тежина 92 kg
Димензии на машината 1620 x 340 x 430 mm
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252

Линк од производителот на машината

Yugoimpex
+38922650252
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата
Kompresor Aircraft AIRBOY 206 OF E 8 600 MKD
Brusilica Holzstar OBSS 100 15 440 MKD
Brusilica Holzstar OSS 100 10 480 MKD
Cirkular so rabotna masa Holzstar FKS 350-1300 91 200 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации