Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Elektricna masina za secenie na hartija

1 000 ЕУР

Се продава од: NileRiver Tech 19 мај 13:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
_____________________
Electric cutting machine for paper.
*NEW*
____________________
Електрична машина за сечење на хартија
*NEW*
____________________
Makinë elektrike per prerje të letrës
* NEW *
______________________
NileRiver Tech
+38972510667
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации