Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CO2 laserska masina za markiranje

295 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Eko Medija Kompani 14 јан. 09:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Се продава нова неупотребувана ласерска машина за маркирање (гравирање) под гаранција.
Eko Medija Kompani
072205616
Leaflet

Eko Medija Kompani

1 Огласи во продавницата
Кон почеток