Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Racen paletar viluskar 2.5t

169 ЕУР

Се продава од: Igor 28 ноем. 14:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Модел: PWH25.
Носивост: 2,5т.
Димензии: 540х1150мм.
Висина на кревање: 200мм.
Гаранција: 1 година.
Сервис обезбеден.
Испорака низ цела Македонија.

Кон почеток